inkaso You WIN
parādu piedziņa
LV
   
Parādu piedziņa ( inkaso ) no privātpersonām
Parādu piedziņa no juridiskām personām          Brīdinājuma serviss


         Parādu piedziņa ( inkasso ) no fiziskām personām tiek veikta jau vairāk kā septiņus gadus. Lielākā daļa privātpersonu, no kurām mēs atgūstam parādus, nav izpildījušas savas maksājumu saistības, kas izriet no parādzīmēm vai dažādiem pakalpojumu un kredītu līgumiem. Diemžēl, kā rāda pieredze, vairums no šīm personām ļaunprātīgi izvairās no saistību izpildes - maina dzīvesvietas, atsakās no kontaktēšanās, izbrauc uz laiku no Latvijas utt. Līdz ar to šādu parādu piedziņa ( inkasso ) ārpus tiesas ceļā ir komplicēts un grūts uzdevums, kas prasa daudz laika un resursu.
          Tāpēc mūsu piedāvātie risinājumi parādu atgūšanā no fiziskām personām neaprobežojas tikai ar vēstuļu sūtīšanu vai telefona zvaniem. Parādu piedziņas procesā mēs realizējam aktīvu darbību kompleksu:

  • vienojamies par rakstisku parāda atmaksas grafiku,
  • intensīvi kontaktējamies.


 


        Jāatzīst, ka atgūstot parādus no fiziskām personām, arī šāda pieeja ne vienmēr dod pozitīvu rezultātu. Taču mūsu prakse ir pierādījusi, ka, izmantojot piedziņas procesā augstāk minētās darbības, atgūto parādu procents ir daudz lielāks, nekā to var sasniegt, nosūtot brīdinājumus (vēstuļu inkaso).