You WIN
LV

Brīdinājuma zīmogs

 
       Jebkuram komersantam ir svarīgi saņemt naudu par pārdotajām precēm vai pakalpojumiem tieši norunātajā termiņā, lai pats varētu laikā norēķināties ar saviem piegādātājiem un kredītiestādēm. Diemžēl realitāte ir tāda, ka lielākā daļa no rēķiniem un pavadzīmēm tiek apmaksāta ar kavēšanos, kas var ilgt no pāris dienām līdz vairākām nedēļām un pat mēnešiem.
      Lai palīdzētu uzņēmumiem atrisināt problēmas, kas saistītas ar kavētiem maksājumiem, mēs piedāvājam efektīvu un salīdzinoši lētu instrumentu - Brīdinājuma zīmogu ar „REGNUS INKASSO" zīmolu, kas ļauj:
  •  vidēji par 35% samazināt rēķinu apmaksas kavējumus,
  • ievērojami uzlabot maksājumu disciplīnu ilgtermiņā,
  • informēt klientus par sadarbību ar piedziņas kompāniju.

         * Dati ir balstīti uz 2007. gadā veiktās Klientu aptaujas rezultātiem, kurā piedalījās
           174 uzņēmumi     

       Brīdinājuma zīmogs ar „REGNUS INKASSO" zīmolu ir jāuzspiež uz izejošajiem rēķiniem vai pavadzīmēm tūlīt pēc to noformēšanas. Zīmoga mērķis ir uzreiz darīt zināmu darījuma partnerim, ka atliktā maksājuma termiņš tiks stingri kontrolēts un kavējuma gadījumā var tikt iesaistīta kompānija „REGNUS INKASSO", kas veiks parāda piedziņu. Mūsu trīs gadu laikā iegūtā reputācija kā aktīvai un efektīvai parādu piedziņas kompānijai nodrošina Brīdinājuma zīmogam augstu atdevi, ko ir novērtējuši jau vairāk kā 250 uzņēmumu visā Latvijā.

 

       ! Lai sāktu izmantot Brīdinājuma zīmogu, ir jānoslēdz līgums, un mēs Jums piegādāsim zīmogu vienas darba dienas laikā. Uzņēmumiem, kam ir liels izejošo rēķinu vai pavadzīmju skaits, mēs piedāvājam lietot Brīdinājuma zīmogu arī jpg. formātā.

       Cena 1 gadu Ls 129.00*

     * Cena norādīta bez PVN